Cloud Credit - Mājaslapas izveide

Draudzīgs, bet profesionāls

CloudCredit ir komplekss risinājums online aizdevumu sistēmām. Tā kā šis tirgus Austrumeiropā ir salīdzinoši piesātināts, mūsu uzdevums bija izveidot piesaistošu brendu un mājaslapu, kas izceltu sistēmas īpašības un potenciālo pienesumu klientu biznesa izaugsmei. Mums ir ilggadēja sadarbība ar CloudCredit komandu, un mēs viņus pazīstam kā draudzīgus, atvērtus, tajā pašā laikā ļoti spējīgus un atbildīgus profesionāļus. Šo esenci arī ietvērām mājaslapā.

Mājaslapa kā spogulis produktam

CloudCredit piedāvātā sistēma apvieno lielu skaitu iespēju ar vienkāršotu procesu to modificēt un pielāgot. Mājaslapas saturs pamatā sastāv no sistēmas iespēju apraksta, ko pasniedzam pieejamā un strukturētā veidā. Aizdevumu biznesa nozarē ir svarīgi radīt uzticamības un caurspīdības sajūtu, ko panācām ar plašu un ērti apskatāmu aprakstu, liekot lietā mūsu zīmētas ikonas (vairāk kā 30!), spilgtas krāsas, pārdomātus tekstus un nevainojamu darbību mobilajās ierīcēs. Mājas lapa publiski apskatāma šeit.

Unique design

The design is not based on templates, original solutions have been developed.

Wordpress CMS

Creating and managing your website is simple with WordPress.com’s powerful platform. Get started in minutes and make changes to your site easily.

HTML 5 & CSS 3

The website is developed according to web standards.

JavaScript

The website uses custom Javascript code for some of its functionality.

Mobile device support

The website is responsive and adapts to various screen sizes.

Multilanguage support

mājas lapa, website
cloud credit mājas lapa, cloud credit website
web lapas izveide, website development
web lapa, web page
web izstrādes pakalpojumi, web development services
web dizains, web design