Mājas lapas izstrāde - Par HIV

HIV ir cilvēka imūndeficīta vīruss. Iekļuvis cilvēka organismā, tas pakāpeniski sagrauj organisma aizsargsistēmu (imunitāti), mazinot tā spējas pretoties dažādiem citiem vīrusiem, baktērijām, sēnīšu infekcijām un slimībām. HIV iznīcina cilvēka imunitātes šūnas (CD4 šūnas).

HIV infekcija ir sekmīgi ārstējama un kontrolējama, bet pilnībā no tās atbrīvoties nav iespējams. Līdzīgi kā citu hronisku slimību gadījumos, piemēram, diabēta,  cilvēkiem, kuri dzīvo ar HIV, visu mūžu ir regulāri jālieto zāles. Mūsdienās antiretrovīrusu terapija nodrošina pārliecinošu vīrusa kontroli, un cilvēki ar HIV var dzīvot pilnvērtīgu, veselīgu un ilgu dzīvi.

Ja HIV infekcija netiek ārstēta, ilgstošākā laika periodā (vidēji 10 – 15 gados) cilvēka imūnsistēma tiek pakāpeniski vājināta, līdz vairs nespēj viņu aizsargāt no dažādām citām slimībām un infekcijām (vīrusu, sēnīšu, bakteriālām).

Jo agrīnāk HIV infekcija tiek diagnosticēta un uzsākta tās  ārstēšana, jo efektīvāka un sekmīgāka ir slimības kontrole un labākas cilvēka veselības  ilgtermiņa prognozes.

Unikāls dizains
Wordpress CMS
HTML 5 & CSS 3
JavaScript
Mobilo ierīču atbalsts
Vairāku valodu atbalsts