Mājas lapas izveide - Raunas bruģakmens

Uzņēmums “Raunas Bruģakmens” Latvijas tirgū darbojas kopš 2002. gada piedāvājot plašu betona izstrādājumu klāstu, kas izgatavoti saskaņā ar mūsdienu vibropreses tehnoloģiju: bruģakmens, bruģakmens plāksnes, ceļa un ietvju apmales, dažādi dekoratīvie elementi utt. Gandrīz katrs no piedāvātajiem produktu veidiem var tikt veidots dažādos krāsu risinājumos, lai panāktu pilnīgu saderību ar jūsu vietas arhitektūras un dizaina funkcijām.

Mūsu produktu priekšrocība ir tā, ka tā ir izgatavota saskaņā ar progresīvu tehnoloģiju, pievienojot īpašus maisījumus un piedevas, kas ievērojami palielina izturību, uzticamību un citas produktu īpašības. Betona izstrādājumiem, kas izgatavoti saskaņā ar šo tehnoloģiju, ir stingra ģeometrija, kas ievērojami atvieglo darbu būvniecībā vai objektu remontā. Tas viss padara šāda veida izstrādājumus īpašus.

Piedāvājam Jums iepazīties ar mūsu produktu katalogu, kā arī papildus gatavajiem ražojumiem “Raunas Bruģakmens” piedāvā pilnu projektēšanas, ieklāšanas, apzaļumošanas un labiekārtošanas darbus izmantojot pašu ražotu produkciju.

Unikāls dizains
Wordpress CMS
HTML 5 & CSS 3
JavaScript
Vairāku valodu atbalsts
Mobilo ierīču atbalsts