Kwest - Korporatīvā stila materiāli

logo unikāls dizains, logo unique design

Izbēgšanas spēle „KWEST” ir intelektuāla un loģiska spēle, kurā dalībniekiem jāspēj rast risinājumus inženiertehniskām mīklām. Mūsu uzdevumā ietilpa spēles nosaukuma papldināšana ar grafiskiem, atpazīstamiem elementiem. Lai atainotu spēles pamatvērtības, izvēlējāmies logo ietvert jautājuma zīmi un spilgtas krāsas, kas kopumā atspoguļo spēles burvību – krāšņs piedzīvojums ar vairākiem nezināmajiem elementiem.

“Izbēgšanas spēļu” mārketings balstās ļoti dažādos materiālos – gan sociālajos tīklos, gan drukātās skrejlapās un uzlīmēs. Tāpēc izstrādājām vairākas logo versijas – CMYK un PANTONE drukai, RGB versiju mājaslapai un sociālajiem tīkliem, kā arī monohromu silueta versiju, kuru iespējams iegravēt vai izmantot prezentreklāmā.

Pēc logo izstrādes tas tika lietots gan spēles istabas noformējumā, gan mājas lapā, gan dažādos mārketinga komunikācijas un tirgvedības materiālos, piemēram, vizītkartēs un bukletos. Papildus logo izstrādei izraudzījāmies arī tam saskanīgu šriftu, kuru iespējams izmantot mārketingā un citos materiālos, tā veidojot vienotu “Kwest” vizuālo identitāti.

Optimised for pantone print

The design is based on colors from the PANTONE catalogue.

Optimised for WEB

The logo has been optimised for display on digital screens.

Full color / monochrome versions

Logo is suitable both in multiple and single color use cases.

Corporate-style material

korporatīvais stils, identitāte, corporate style, identity