Mājas lapas izstrāde - Interbaltija

Interbaltija ir viens no pieredzes bagātākajiem un cienītākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu importēšanā un izplatīšanā. Tāpat uzņēmums ir oficiālais RIEDEL glāžu importētājs Latvijā.

Interbaltija augsti vērtē profesionalitāti un izglītību, tāpēc kopš 2015. gada ir oficiālais WSET pārstāvis Latvijā. Kopš 2017. gada uzņēmums ietilpst Amber Beverage Group sastāvā.

Interbaltija galvenokārt specializējas izcilu vīna kolekciju veidošanā, tomēr viņu piedāvājumā atradīsiet arī labus konjakus, viskijus, izcilus šampaniešus, kā arī portvīnu, madeiru, šeriju, marsalu, kalvadosu, absintu, degvīnu, brendiju, grapu, rumu, liķieri, džinu un arī bezalkoholiskos dzērienus. Interbaltija dzērienu portfelī ir tādi pazīstami zīmoli kā S.Pellegrino un Acqua Panna, Bollinger, Taittinger, Segura Viudas, Santa Margherita, Abrau Durso, Louis Latour, Simonnet Febvre, Gerard Bertrand, Miraval, Planeta, Tenuta dell’Ornellaia, Tenuta di San Guido, Zenato , Arinzano, El Coto, Marques de Riscal, Pesquera, Vega Sicilia, Pingus, Loosen, Amosa, Chateau St. Michelle Wine Estates, Wolf Blass, Penfolds, Matua, Villa Maria, Cono Sur, Simonsig, Achaval Ferrer, Trapiche, Symington, Diplomatico, Barceolo un daudzi citi.

Interbaltija dibināta 1991. gadā un šobrīd ar uzņēmuma vairāk nekā 200 pārstāvētajiem zīmoliem strādā 40 cilvēku plaša komanda. Lielākajai daļai komandas ir ilggadēja pieredze industrijā, sevi pārliecinoši piesakot vīnziņu aprindās.

Uzņēmuma komandu veido patiesi entuziastiski cilvēki, kas gan darbā, gan ārpus tā veicina Latvijas vīna kultūras attīstību – starp mums ir Latvijas Vīnziņu Asociācijas dibinātāji un ilggadēji tās dalībnieki. Interbaltija lepojas, ka tās komandā ietilpst Latvijas labākie vīnziņi, kas sevi ir pierādījuši gan pašmāju konkursos, gan Baltijas un Eiropas līmenī. Interbaltijas komanda ir ambicioza, katrs sevi turpina attīstīt gan individuāli, studējot prestižajās skolās WSET, Court Master of Sommelier un Institute of Masters of Wine), gan komandā – organizējot degustācijas, apmācības un dažādus seminārus.

Unikāls dizains
Wordpress CMS
HTML 5 & CSS 3
JavaScript
Mobilo ierīču atbalsts
Vairāku valodu atbalsts