Pakalpojumi
Mūsu darbi Sazinies ar mums
SAZINIES AR MUMS

Izvēlies vienu vai vairākus pakalpojumus spiežot uz attiecīgo pakalpojumu

Mājaslapas izstrāde – dizains un programmēšana, virzīšana tirgū

Mājaslapas izstrāde vairs neaprobežojās tikai ar pāris tekstiem un pievienotām bildēm, lai izveidotu mājaslapu, kura ne tikai labi izskatīsies, bet arī būs spējīga piesaistīt uzmanību un attiecīgi, arī klientus, ir darbietilpīgs process, kas prasa ne tikai laiku, bet arī specifiskas zināšanas gan mājaslapas koda rakstīšanā, gan gatavās mājaslapas virzīšanā meklēšanas resursos.

Mūsdienās terminam “mājaslapa” ir paplašināta nozīme – tā var būt uzņēmuma vizītkarte, interneta veikals, blogs, produkta reklāmas medijs… svarīgākais, lai tā kalpotu izvirzītajam mērķim. Veidojot mājaslapas, piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu – plānošanu, responsīvu dizainu, HTML / CSS programmēšanu, satura vadības sistēmas (CMS) uzstādīšanu un satura ievadi. Veidojam gan standartizētas lapas, kuru plānojums apmeklētājam palīdz orientēties pazīstamā vidē, gan nestandarta interaktīvus risinājumus.

Saprotami

Mēs Jums palīdzēsim izveidot loģisku mājaslapas struktūru, lai lietotājs viegli un intuitīvi spētu atrast sev vajadzīgo informāciju.

Pievilcīgi

Ņemot vērā zīmolu, produktus vai pakalpojumus, mērķauditoriju un uzdevumus, izveidosim mājaslapas dizainu. Dizains neaprobežojas ar izkārtojumu, krāsām un fontiem – tas ietver sevī pārdomātu lietotāju interakciju ar lapas elementiem un balansētu lapas elementu kompozīciju, pievēršot lietotāja uzmanību svarīgākajām darbībām un informācijai.

Pieejami

Gandrīz obligāta mājaslapas tehniskā prasība mūsdienās ir tās apskate un funkcionalitātes nodrošināšana uz jebkāda izmēra ekrāna – sākot ar mobilajiem viedtālruņiem, beidzot ar lieliem stacionāro datoru ekrāniem. Izvērtējot mājaslapas saturu un mērķi, izvēlēsimies vienu no veidiem, kā padarīt to pieejamu visiem:

Responsīva mājaslapa

Ļauj katram mājaslapas elementam mainīt izmēru un novietojumu, lai lapa efektīvi izmantotu pieejamo ekrāna platumu. Šis mājaslapas veids ir populārākais, jo tā darbosies uz jebkura ekrāna un ierīces, nemainot saturu vai lapas saiti. Responsīvs dizains mūsdienās tiek izmantots kā de-facto standarts ļoti daudzās un dažādās mājaslapās, kurām jānodrošina pieejamība no jebkādas ierīces (piemēram, restorāna mājaslapa vai taxi kompānija) klientu steidzības un dinamiskā dzīvesveida dēļ.

Adaptīva mājaslapa

Ja esat izvēlējies konkrētu ierīci, ar kuras palīdzību plānots apmeklēt mājaslapu (piemēram, Jūsu klienti galvenokārt izmanto iPad un iPhone ierīces), ir iespējams izveidot lapas versiju tieši šai ierīcei. Tas dos iespēju lapas dizainu pielāgot attiecīgās ierīces interfeisa raksturīgajām īpašībām, lai lietotājs justos ērtāk jau sev ierastajā vidē.

Mobīlā mājaslapas versija

Ja vēlaties mobīlo ierīču lietotājiem piedāvāt tikai noteiktu saturu un funkcionalitāti, ir iespējams izveidot atsevišķu lapas versiju, kura piemērota tikai viedtālruņu interneta pārlūkiem. Šādu risinājumu bieži izmanto, piemēram, ziņu portāli, bankas, lai lietotāju neapgrūtinātu ar pārlieku lielu informācijas daudzumu uz ierīces ekrāna, tā vietā atstājot svarīgāko.

Darbības ātrums

Labs dizains un pārdomāta mājaslapas struktūra ne vienmēr ir veiksmes atslēga, nepieciešams nodrošināt pienācīgu lapas ielādes ātrumu. To var nodrošināt ar lapas satura optimizāciju un piemērota hostinga pakalpojuma sniedzēja izvēli.

Atrodami

Labs dizains un pārdomāta mājaslapas struktūra ne vienmēr ir veiksmes atslēga, nepieciešams nodrošināt pienācīgu lapas ielādes ātrumu. To var nodrošināt ar lapas satura optimizāciju un piemērota hostinga pakalpojuma sniedzēja izvēli.

Vienkārši

Labs dizains un pārdomāta mājaslapas struktūra ne vienmēr ir veiksmes atslēga, nepieciešams nodrošināt pienācīgu lapas ielādes ātrumu. To var nodrošināt ar lapas satura optimizāciju un piemērota hostinga pakalpojuma sniedzēja izvēli.

Mājaslapas izstrāde notiek šādos soļos:

1

Satiekoties ar Jums, vienosimies par mājaslapas pamatmērķi, mērķauditoriju, vēlamo vizuālo izskatu, nepieciešamajiem tehniskiem risinājumiem.

2

Pēc sīkākas analīzes piedāvājam Jums mājaslapas izstrādes risinājumu.

3

Izveidojam “lapas koku”, kurā redzama lapas struktūra.

4

Zīmējam aptuvenu lapas izkārtojumu, lai apzinātos labākos UX (User Experience) risinājumus un līdz ar to – detaļas dizainā.

5

Veidojam mājaslapas dizaina skices, kuras uzlabojam pēc Jūsu komentāriem vai labāku risinājumu atrašanas.

6

Pēc dizaina skiču apstiprinājuma izstrādājam HTML / CSS / JS lapas versiju, kas nozīmē, ka lapas vizuālais izskats būs apskatāms interneta pārlūkā. Šajā fāzē iespējams redzēt lapas interaktivitāti – dažādus animācijas efektus, menu darbību, kā tieši lapa attēlojas uz dažādu ierīču ekrāniem.

7

Kad esam nonākuši pie Jūs apmierinoša rezultāta, sagatavotie faili tiek nodoti programmētajam. Piedāvājam vienkāršāku un sarežģītāku projektu programmēšanu, balstītu uz WordPress platformas, kā arī interneta veikalus un specifiskas satura vadības sistēmas izveidi.

8

Pēc lapas testēšanas un uzstādīšanas uz hostinga pakalpojumu sniedzēja servera, apmācam Jūs darbā ar lapas satura vadību un piedāvājam lapas uzturēšanas pakalpojumus.