Pakalpojumi
Mūsu darbi Sazinies ar mums

SAZINIES AR MUMS

Izvēlies vienu vai vairākus pakalpojumus spiežot uz attiecīgo pakalpojumu

Mobilo aplikāciju izstrāde

Mūsdienās, lai sasniegtu uzņēmuma izvirzītos mērķus, ar vienkāršu mājaslapu var nepietikt, tāpēc nepieciešams domāt plašāk un vadoties pēc augošā pieprasījuma nodrošinām saviem klientiem dažādu mobilo aplikāciju izstrādi un tehnisko atbalstu aplikācijas darbības laikā.

Mēs veidojam individuālas, uz klienta vajadzībām balstītas mobilās lietotnes ar lietotājam draudzīgiem satura pārvaldības sistēmas (CMS) risinājumiem iOS un Android platformām.

Mobilo aplikāciju izstrāde – tas ir ceļš uz biznesa izaugsmi. Šodienas digitālajā laikmetā ir grūti iedomāties ikdienu bez dažādu noderīgu mobilo aplikāciju izmantošanas. Mobilā aplikācija var palīdzēt jūsu uzņēmumam ikdienā sasniegt jau esošos klientus, piesaistīt jaunus klientus, uzlabot zīmola atpazīstamību un izcelties konkurentu vidū.

 

Mobilā aplikācija – jauns saziņas kanāls ar klientiem.

Mobilās aplikācijas izstrāde palīdzēs jums informēt, iesaistīt un motivēt jūsu mērķauditoriju. Pateicoties mobilajām aplikācijām, uzņēmums var iesaistīt gan esošos klientus mārketinga aktivitātēs, gan uzrunāt potenciālos klientus, piedāvāt pakalpojumus vai nosūtīt ziņojumus.

 

Jūsu uzņēmuma mērķu sasniegšanai, piedāvājam uz dažādām vajadzībām balstītu aplikāciju kvalitatīvu izstrādi:

1

Aplikācijas mārketinga vajadzībām

2

Aplikācijas pārdošanai

3

Aplikācijas e-komercijas projektiem

4

Lietotāju atbalstam paredzētas aplikācijas

5

Aplikācijas dažādu biznesa procesu vadībai

6

Aplikācijas projektu vadībai

 

Kāpēc izvēlēties GRANDEM?

Strādājam, lai sasniegtu rezultātu.

Mobilā aplikācija, kas pielāgota tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām un palīdz sasniegt galvenos tā mērķus: jaunu klientu piesaiste, pārdošanas apjoma palielināšana, esošo klientu lojalitātes nostiprināšana, un jaunu biznesa virzienu veidošana.

Zināšanas, radošas idejas un mūsu ilggadējā pieredze.

Strādājot ar sarežģītām tīmekļa lietotnēm, biznesa procesu vadības aplikācijām, efektīvām, pārdotspējīgām e-komercijas lietotnēm un modernām mārketinga, un spēļu lietotnēm esam pierādījuši sevi kā nopietnu atbalstu mūsu klientu mērķu sasniegšanai.

Drošība un uzticams, profesionāls atbalsts

Garantija un atbalsts ilgtermiņā. Izstrādājam sistēmas, kuras iespējams nepārtraukti attīstīt, paplašināt un uzlabot.

 

Mobilās aplikācijas izstrāde, soli pa solim

Nodrošinām pilna servisa aplikācijas izstrādes ciklu, sākot no vajadzību izpētes līdz gatava projekta startēšanai un uzturēšanai. Katrs projekts ir atšķirīgs, tāpēc piedāvājam individuālu sadarbības modeli katram mūsu klientam.

Solis 1

Koncepcijas izstrāde

koncepts sākās ar ideju. Primāri, uzklausām Jūsu vajadzības, vēlmes un idejas. Mūsu profesionālā komanda izvērtēs šo informāciju un ieteiks visatbilstošākos risinājumus, un tehnoloģijas, lai realizētu Jūsu ieceri.

Saprotama un viegla sadarbība

Mūsu klienti novērtē mūsu darba kvalitāti un sniegto atbalstu. Nodrošinām saprotamu un vieglu sadarbību visā projekta darbības laikā. Ievērojam augstus kvalitātes standartus, gan izstrādes posmā, gan testējot gatavo produktu, gan sniedzot atbalstu pēc aplikācijas publicēšanas.