Pakalpojumi
Sazinies ar mums
SAZINIES AR MUMS

Izvēlies vienu vai vairākus pakalpojumus spiežot uz attiecīgo pakalpojumu

Piedalieties E-komercijas apmācībās!

 

Interesējaties uzzināt vairāk, kā iespējams veikt tirdzniecību internetā? Vēlaties izveidot savu interneta veikalu, taču nezināt kā? Talkā var nākt mūsu komanda!

Tirdzniecība internetā kļūst aizvien plašāka, modes lietai aizvien populārākai paliekot arī Latvijā. Ja vēlaties iet laikam līdz un būt moderniem, tad, strādājot tirdzniecības sfērā, neviļus ir jādomā par e-komercijas attīstību.

Ja jums nav nepieciešamo iemaņu un zināšanu, kā attīstīt e-komercijas projektus, lieti noderēs apmācības tieši šajā tematā. Ko uzzināsiet? Vispirms jau praktiskās zināšanas par pārdošanas būtību internetā un e-komercijas projektu realizāciju.

Gadījumā, ja jums interesē izveidot savu interneta veikalu, tad no apmācībām dosieties mājās ar vērtīgām zināšanām par gatavu programmatūru izmantošanu tā uzturēšanā, maksājumu infrastruktūras izveidē, preču piegādes sistēmas integrēšanā un lietotāju un sistēmas drošības nodrošināšanā. Visas trīs komponentes – efektīva maksājumu sistēmas izveide, ātra un precīza preču piegādes sistēma un lietotāju atbalsta, kā arī to datu drošības nodrošināšana ir vienas no nozīmīgākajām veiksmīga interneta veikala izveidē.

Uzmanība tiks pievērsta arī e-komercijas pārdošanas kanālu izklāstam. Ja jums nav pietiekami daudz līdzekļu, lai izveidotu savu interneta veikalu, pastāv citas vērtīgas iespējas, kā veikt e-komerciju. Sociālie tīkli, speciālas pārdošanas mājaslapas un tā tālāk. Tieši par visām šīm iespējām uzzināsiet apmācību laikā.

Ja vēlaties palielināt sava tirdzniecības uzņēmuma pārdošanas apjomu un pelnīt vairāk, tad šīs apmācības jums būs kā radītas!

Pēc konsultācijas sagatavosim jums specializētu apmācību plānu tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām!