Pakalpojumi
Mūsu darbi Sazinies ar mums

SAZINIES AR MUMS

Izvēlies vienu vai vairākus pakalpojumus spiežot uz attiecīgo pakalpojumu

Video filmēšana un montāža.

Pilna servisa video filmēšanas un montāžas pakalpojumu klāsts. No idejas un scenārija, līdz gatavam produktam. Video, mārketinga komunikācijā, vairs nav jaunums vai izredzēto privilēģija. Tas ir rīks, lai informētu, iepazīstinātu un pārdotu.

Ja kādreiz video varēja atļauties tikai retais, tad tagad, attīstoties tehnoloģijām un eksponēšanas platformām, tas ir pieejams praktiski visiem. Varam realizēt dažādas sarežģītības projektus, no pavisam vienkāršiem video montāžas un animēšanas darbiem, līdz nopietnam filmēšanas projektam ar specializētu tehniku un iekārtām.

Veidojam TV reklāmas, video sociālajiem tīkliem un mājaslapām, īsfilmas, dokumentālās filmas un TV raidījumi. Video montāžu un pēcapstrādi nodrošināsim visaugstākajā līmenī – izmantojot ADOBE un AVID programmatūru, kā arī veiksim skaņas apstrādi un māsterēšanu izmantojot Soudscape un Logic programmatūru.

Pēc nepieciešamības veiksim aizkadra balss ierakstu specializētā studijā.

Uzfilmēsim paši, vai samontēsim Jūsu filmēto video.

Video filmēšana un montāža

Video filmēšana un montāža no Jūsu iesniegtajiem materiāliem, kā arī varam piesaistīt mūs filmēšanas grupu, lai radītu neaizmirstamus video stāstus.

Animācija, jeb “Motion graphics”, 2D

veidojam animācijas, kur galvenie kustīgie elementi ir grafiski elementi. To varētu nosaukt par “atdzīvinātu dizainu”. Šāda tipa animācija ļoti noder, ja vēlaties savā video pasniegt salīdzinoši daudz tekstuālās informācijas dinamiskā veidā.

3D animācija.

veidojam animācijas, izmantojot 3D tehnikas. Ir iespējams apvienot 2D animāciju un 3D animāciju, lai izveidotu atraktīvu kopējo tēlu.

Darbojoties ar video, sekojam šādiem soļiem:

1

Apkopojam Jūsu idejas, materiālus video izveidei.

2

Apsveram visas iespējas un izlemjam, kāda tipa video materiāls būtu piemērotākais.

3

Ja nepieciešams, izveidojam scenāriju un/vai kadru plānu.

4

Izveidojam video un nododam Jūsu rīcībā, nepieciešamajā formātā.