Mājas lapas izveide -

Silteks

Klients: Silteks ir uzņēmums, kas specializējas kvalitatīvu produktu piedāvāšanā klientiem, meklējot piemērotus risinājumus darba apģērbu, darba apavu, darba cimdu, un individuālās aizsardzības līdzekļu jomā.

Uzdevums: Izveidot intenreta veikalu, kas ne tikai atspoguļo uzņēmuma misiju un vērtības, bet arī sniedz klientiem ieskatu plašajā produktu klāstā, veicinot izpratni par uzņēmuma piedāvāto kvalitāti un daudzveidību.

Ideja: Izstrādājam virtuālu platformu, kur klienti var ne tikai iepazīties ar uzņēmuma sniegtajiem risinājumiem, bet arī atrast vispiemērotākos un kvalitatīvākos produktus saskaņā ar savām konkrētajām vajadzībām.

Risinājums: Mājas lapa / interneta veikals  sniedz lietotājiem ērtu un informatīvu pieredzi. Izcelti uzņēmuma fokusi uz drošību un klientu apmierinātību, nodrošinot, ka katra detalizēta informācija par produktiem ir pieejama pāris klikšķu attālumā. Produktus ir iespējams ielikt grozā un veikt to pasūtīšanu. Pastāvīgiem klientiem ir izveidota iespēja izveidot profilu silteks.lv mājas lapā un pēcāk caur savu kabinetu veikt produktu pasūtīšanu ātrā / ērtāk un par izdevīgākām cenām.

Aptuvenais izstrādes periods: 2022. gads

Viens vārds, kas izsaka kopējo sajūtu: Pasargāti

Unikāls dizains
Wordpress CMS
HTML 5 & CSS 3
JavaScript
Mobilo ierīču atbalsts