Mājas lapas izstrāde - DSPC Gadalaiki

Klients: SIA “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “GADALAIKI””, kas nodrošina daudzfunkcionālus sociālos pakalpojumus. Centra galvenais uzdevums ir radīt vietu, kur iedzīvotāji var saņemt dažādus pakalpojumus un piedalīties dažādās nodarbībās pie speciālistiem.

Uzdevums: Izstrādāt mājas lapu, kas būtu informatīva, viegli lietojama un vizuāli pievilcīga, atspoguļojot SIA “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “GADALAIKI”” piedāvātos sociālos pakalpojumus, nodarbības un citus resursus.

Ideja: Mērķis bija radīt mājas lapu kā informācijas centrālo punktu, kur lietotāji var ērti atrast gan informāciju par notikumiem, gan arī izmantot resursus un pierakstīties uz nodarbībās pie centra speciālistiem. Centra pārliecība, ka emocijas ir kā gadalaiki, tika iestrādāta dizainā, atspoguļojot centra piedāvājuma daudzveidību un elastību.

Risinājums: Izveidojām mājas lapu ar skaidru un intuitīvu dizainu, kur lietotāji var viegli pārlūkot un meklēt dažādus sociālos pakalpojumus, iepazīt centra speciālistus un piedāvātās aktivitātes. Pakalpojumu klāsts ir viegli saprotams un uztverošs, piedāvājot detalizētu informāciju par katru notikumu. Dinamiski elementi un krāsas padara mājas lapu pievilcīgu un piesaistošu, atspoguļojot arī centra emocionālo bagātību.

Aptuvenais izstrādes periods: 2023. gada vasara

Viens vārds, kas izsaka kopējo sajūtu: Attīstoši

Unikāls dizains
Wordpress CMS
HTML 5 & CSS 3
JavaScript
Mobilo ierīču atbalsts