Mājas lapas izveide -

Melnsils

Klients: Melnsils.lv ir tūrisma un atpūtas uzņēmums, kam nepieciešams izveidot mājas lapu, lai iedvesmotu ceļotājus un dalītos ar savu piedāvājumu klāstu.

Uzdevums: Izstrādāt mājas lapu, kas atspoguļo Melnsils.lv burvīgās atpūtas iespējas jūras krastā, un iekārdina ceļotājus izvēlēties šo aizraujošo galamērķi.

Ideja: Mēs sapratām, ka Melnsils.lv vēlas pozicionēties kā ekskluzīvs un dabas bagātībām bagāts galamērķis, tāpēc izstrādājām mājas lapu, kura vizuāli un saturiski izceļ šo ainaviski unikālo vietu.

Risinājums: Mājas lapas webdizains ir pārdomāts, pievēršot uzmanību ainavas skaistumam un dabiskajai videi. Izvēlētā krāsu gamma un grafiskie elementi veido saskanīgu kopējo iespaidu, kas atspoguļo Melnsils.lv viesmīlību un unikalitāti. Mājas lapā ietvertās informācijas struktūra nodrošina ērtu informācijas pieejamību un pārskatāmu piedāvāto pakalpojumu klāstu. Mājas lapā ir iestrādāta atpūtas vietu rezervācijas iespēja. Mājas lapā ir iespēja online vidē izveidot un pasūtīt personalizēt dāvau karti. Mājas lapa vizuāli un saturiski tiek pielāgota divām sezonām – ziemas un vasaras.

Aptuvenais izstrādes periods: 2023. gads.

Viens vārds, kas izsaka kopējo sajūtu: Saviļņojoši

Unikāls dizains
Wordpress CMS
HTML 5 & CSS 3
JavaScript
Mobilo ierīču atbalsts
Vairāku valodu atbalsts